Vijesti

SM o izmjenama i dopunama krivičnog zakona

Savjet ministara BiH razmatraće na današnjoj sjednici Nacrt zakona o izmjenama i dopunama Krivičnog zakona BiH i Nacrt zakona o izmjenama Zakona BiH o pomilovanju.

Prema dnevnom redu, pred ministrima će se naći i informacija o koordinaciji pripreme odgovora na pitanja iz Upitnika Evropske komisije za politički i ekonomski kriterijum za nivo BiH i informacija o načinu organizovanja redakture prevoda odgovora na Upitnik Evropske komisije, čiji je predlagač Direkcija za evropske integracije Savjeta minitara BiH.

Iz Savjeta ministara saopšteno je da će na sjednici u Sarajevu biti razmatrano i pitanje smještaja institucija BiH, kao i Nacrt osnova za vođenje pregovora radi zaključivanja Ugovora sa Vladom Kine o saradnji u oblasti veterinarstva.

Početak sjednice zakazan je za 13.00 časova, a po njenom okončanju biće emitovano saopštenje.

 

Izvor: SRNA
Komentari
Twitter
Anketa

Treba li bojkot trgovina, kafića, itd. u BiH ponoviti ili je dovoljan samo jedan dan?

Rezultati ankete
Blog