Vijesti
Predsjednik SDS-a Mladen Bosić posjetio Bijeljinu
Predsjednik SDS Mladen Bosić posjetio je danas i opštinu Bijeljina, čija okolna naselja su ugrožena od izivanja rijeke Save.
izvor: BN TV
Predsjednik SDS kaže da je stanje kritično na savskom nasipu Rača,gdje se trenutno nalazi sa gradonačelnikom Bijenjine Mićom Mićićem.
Ulažu se nadljudski napori da se spase stanovništvo i spasilačke ekipe iz Istočnog Sarajeva i drugih dijelova RS, koji nisu obuhvaćeni poplavom pokušavaju da pomognu Sembercima da spase što se spasiti može.
Predsjednik SDS sa saradanicima juče je posjetio i Šekoviće, a formiran je i štab u Istočnom Sarajevu odakle je upućena pomoć u poplavljene dijelove RS.
U organizaciji SDS formirani su štabovi za prikupljanje pomoći i u onim dijelovima RS, koji nisu zahvaćeni poplavama.